Kabel ile Yaz Başlıyor.

Ben nereye gidersem KABEL serinlik de benimle gelsin diyorsan Kabel’i “tak fişe serinle, her yerde!” Yalnızca su ile çalışan ve düşük elektrik tüketimi sağlayan evaporatif soğutucu ile yaz sıcaklarında serinliği yaşa!

Denizden çıkınca su damlacıklarının hissettirdiği ferahlığı seviyorsan; hem ekonomik hem de çevre dostu mobil soğutucun Kabel Mini Rest ile tanışma zamanı!🌊

Tekerlekleri sayesinde kolay taşınabilen Kabel’i evde, ofiste, kafede, teknede ve iş yerlerinde tak fişe serinle, Kabeliniz her yerde!

Tekerlekleri sayesinde evinizin dilediğiniz her odasına taşıyabileceğiniz, düşük elektrik tüketimi ile de yaz boyu yanınızdan ayırmayacağınız Kabel Salon Harmony ile tanıştınız mı?❄️

Evlerinizde, iş yerlerinizde, açık ve kapalı tüm alanlarda kullanıma uygun Evaporatif Soğutucular web sitemizde!

Yalnızca su ile çalışan ve düşük elektrik tüketimi sağlayan, bütçe dostu fan özelliği ile ister hava sirkülasyonu sağla istersen de yaz sıcaklarında serinliği yaşa!

Her alana uygun bir Kabel var!💚

Farklı metrekarelerde kullanıma uygun evaporatif soğutucularımızla her yerde sizinleyiz!

Denizden çıkınca su damlacıklarının hissettirdiği ferahlığı seviyorsan; hem ekonomik hem de çevre dostu mobil soğutucun Kabel Mini Rest ile tanışma zamanı!🌊

Tekerlekleri sayesinde kolay taşınabilen Kabel’i
evde, ofiste, kafede, teknede ve iş yerlerinde tak fişe serinle, Kabel her yerde!

Ekonomik, mobil ve çevre dostu evaporatif soğutucularımız geniş ve kapalı işletmeleri ferahlatmak için hazır!

 Doğal soğutma prensibi: Evaporatif soğutma, suyun doğal buharlaşma sürecini kullanır. Bu, soğutma işleminin doğal bir şekilde gerçekleşmesini sağlar ve çevreye zararlı kimyasal soğutucu gazlar veya maddeler gerektirmez. Bu nedenle, ozon tabakasına zarar veren gazların salınımını önler.

 Düşük enerji tüketimi: Evaporatif soğutma, geleneksel klima sistemlerine kıyasla daha düşük enerji tüketir. Bu, elektrik enerjisi kullanımının azalmasına ve dolayısıyla fosil yakıtların az miktarda tüketilmesine katkıda bulunur. Bu da sera gazı emisyonlarının azalmasına yardımcı olur ve iklim değişikliği üzerinde olumlu bir etki yaratır.

Genel olarak, evaporatif soğutma çevre dostu bir seçenek olarak kabul edilir. Ancak her durumda, spesifik koşullar ve ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak sistem tasarımı ve kullanımı doğru şekilde yapılmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir