Antalya Kabel Portatif Sulu Klima

Antalya Kabel ürünleri ile sıklıkla karşılaşırsınız. Bunun nedeni Antalya sıcaklarının gerçekten bunaltıcı ve çok etkili olduğundandır. Kabel Sulu Klima bu bunaltıcı yaz sıcaklarında ve dayanılmaz sıcaklar da kullanılan bir üründür. Özellikle Kabel Salon ürünü çok fazla tercih edilmektedir.

Kabel ürünlerinin kalitesi ile tanışan müşterilerimiz geri dönüşleri her zaman olumlu olmaktadır. Bu yorum ve dönüşleri internet sitemiz veya google işletmemizde görebilirsiniz. Yorumları incelediğiniz de Antalya Kabel müşteri memnuniyetinin ne kadar yüksek olduğunu göreceksiniz. Bunun nedeni hem Antalya Kabel satış ve satış sonrası hizmetlerinden hem de Kabel ürünlerinin kalitesinden kaynaklanmaktadır.

Kabel Sulu Klima Nasıl Kullanılmalıdır?

Kabel Portatif Sulu Klimalar suyun serinliğinden faydalanmaktadırlar. Bundan dolayı suyun soğukluk derecesi verimli soğutma için önemlidir. Şebeke suyu ile soğutma performansı gayet sağlıklıdır. Buz veya daha soğuk bir su kullanıldığında soğutma farkı fazlası ile hissedilecektir. Bu farkı cihazı test ederek görmek mümkün. Öncelikle cihazı susuz şekilde çalıştırdığınızda sadece fan görevi yaptığını göreceksiniz. Bundan dolayı su ile çalıştırmak çok önemli. Tam performans için soğuk su kullanın.

Antalya Kabel’ den Hangi Ürünleri Satın Alabilirsiniz?

Soğutma ve serinletme için bir çok ürünü stoklarımızda siz değerli müşterilerimiz için bulundurmaktayız. Kabel Mini ürünümüz ev müşterilerimiz için ideal bir üründür ve çok fazla talep görmektedir. Kabel Salon ise daha çok işletme veya otel müşterilerimiz tercih etmektedirler. Bunun nedeni hava debisinin yani üflemesinin daha güçlü olmasından kaynaklıdır. Kabel Plus ürünümüzü de yine aynı şekilde işletme veya oteller tercih ederler. Mekanları daha geniş olan yerler için tercih edilmektedir. Endüstriyel modellerimiz ise fabrika veya imalathane gibi büyük ve geniş alanlarda kullanılmaktadır.

Antalya Kabel ayrıca 55-65-75 cm ebatlarında da endüstriyel vantilatör satış ve montajı yapmaktadır. Sulu klima ile kullanıldığında tam performans gösteren vantilatörler sıkça tercih edilmektedir. Diğer ev tipi vantilatörlere göre çok daha etkilidir. 65 cm vantilatör 2 metreye kadar asılabilmektedir. Bununla birlikte 75 cm olan vantilatörler ise 4 metre asılmaktadır.

Ürünlerimizi satın almak için Hemen Bizimle İletişime Geçin. Avantajlı fiyatların keyfini sürün.

antalya kabel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir