Evaporatif Soğutucu Nerelerde Kullanılır?

Evaporatif soğutucu almak isteyenlerin en çok araştırdığı konulardan biri, ‘’Evaporatif Soğutucu Nerelerde kullanılır?’’ konusudur. Son dönemlerin gözdesi evaporatif soğutucu, başta kafe ve restoranlar olmak üzere; fabrikalar, pazarlar, canlı hayvan tesisleri, enerji santralleri, veri merkezleri ve evler, iş yerleri gibi tüm alanlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Evaporatif soğutucunun en büyük avantajlarından biri, açık ve kapalı tüm yaşam alanlarında kullanılabilir olmasıdır.

 Nasıl Bir Sistemle Çalışır?

 Evaporatif soğutucu, yeni nesil klima olarak son dönemlerin favori soğutucularından biri haline gelmiştir. Evaporatif soğutucu, havanın temizlenmesi ve serinletilmesi amacıyla tasarlanmış çok güzide bir üründür. Firmamız, evaporatif soğutucu bayisi olarak sizlere kalite ve güven çerçevesinde özenle hizmet vermektedir.

 Evaporatif soğutucu, son teknoloji ile harmanlanmış kusursuz bir sisteme sahiptir. İçerisinde bulunan düzenek sayesinde sağlıklı bir hava oluşumu sağlar. Soğutma ünitesinin havuzundaki suların pompa yardımıyla geniş yüzeyli pedler üzerine dağılımı, pedlerin ıslaklığını koruyarak dışardan emilen havayı soğutması oluşan soğuk havanın kanal sayesinde dışa aktarımı bu muazzam sistemle mümkün olabilmektedir.

Ayrıca Soğutucuda Son Sistem  Geleneksel soğutma yöntemlerine oranla daha düşük enerji harcamasıyla bilinir. Bu da ekonomik anlamda daha tasarruf sağlamanıza yardımcı olur. Bölgesel soğutma özelliği ile klimadan aktarılan havanın tek bir noktada sabitlenmesi sağlanır. Havayı soğuturken aynı zamanda temizlediği için daha sağlıklı bir ortama kavuşmanızı sağlar. Firmamız, sizlere bu akılcı çözümü sunmak ve ortamlarınızı serin bir havaya kavuşturmak için özenle çalışmaktadır. Bizi tercih ederek ferahlığın keyfini çıkarabilirsiniz.

Garanti Kapsamı ve Kullanım Talimatları

Kabel ürünlerini tercih etmeniz sizin açınızdan daha avantajlıdır. Ayrıca ürünlerin kalitesinin anlamak için tercih edilirliğine bakabilirsiniz. Ürünlerimiz 2 Yıl Garanti kapsamındadır. Ayrıca tüm ürün parçaları için geçerlidir. Garanti kapsamına şirketimiz model no ve fatura üzerinden bakmaktadır. Ayrıca kapsam dışına çıkmamak için yapılacaklar;

  • 1- Genel cihaz temizliği.
  • 2- Temiz ve titiz kullanım.
  • 3- Taşıma yaparken dikkatli olmak.
  • 4- Mevsimsel temizlik. Ayrıca kirece karşı önlem alma veya kireç karşıtı ürün kullanımı.
  • 5- Bakım hizmeti alınması veya bakım yapılması.
  • 6- Personele cihaz kullanım hakkında bilgi verilmesi veya eğitim verilmesi.

Bu tavsiyeleri yerine getirdiğinizde cihazınız garanti kapsamına kalmaktadır. Ayrıca bu talimatları cihazların kullanım kolaylığı için de yapmanız gerekmektedir.

Antalya Kabel’e ulaşmak artık çok daha kolay. Ana sayfada bulunan telefon veya whatsap simgesine tıklayarak hemen bize ulaşabilirsiniz.

evaporatif soğutucu neden az elektrik tüketir?
Mağazamıza gitmek için görsele tıklayın
Mağazamıza gitmek için görsele tıklayın

Ürünlerimiz görmek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Mağazamızda ürünlerimiz size görsel sunum eşliğinde tanıtılarak bilgilendirme yapılır. Ayrıca ödeme koşulları ve nakliye işlemleri görüşülmektedir. Ödeme koşullarımız kredi kartı veya nakit ödeme olarak gerçekleştirilmektedir. Tüm kredi kartlarına taksit imkanımız vardır. Ayrıca Taksit işlemlerinde banka komisyon ücretleri müşteriye yansıtılır. Antalyakabel’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.