Kabel Evaporatif Soğutucu Özellikleri

Kabel evaporatif soğutucu deposunda buluna suyu soğutarak buharlaşmasını sağlayan bir sitemdir. Soğutarak buharlaştırılan suyun etrafına verdiği serinlik sayesinde ortam ferahlığı sağlamaktadır.

Yaz aylarının en büyük desteği soğutucular olarak bilinmektedir. Bu konuda teknolojinin bütün olanaklarından da faydalanılabilmektedir. Kabel, portatif klima ve soğutucu sitemleriyle üst kalite ürünlerle yüksek verimli hizmet sunmaktadır.

 Endüstriyel & Mobil Soğutucu

Soğutucu sitem cihazları ortam ölçüleri ve çalışma sitemlerine göre şekillenmektedir. Endüstriyel sistem kullanıldığı alanda nem oranı %50 den düşük olmalıdır. Sağlıklı ve güvenli bir sistem olan soğutucu çevre dostu greenpadler aracılığıyla havayı temizler ve partiküllerin yayılmasını engeller. Kullanıldığı ortama serinlik yayarken dağ esintisi hissi yaşatmaktadır. Çalışma esnasında havadaki nem oranı artacağından kapı pencereler açık olmalıdır. 3 farklı konumda çalışabilmektedir. Soğutma özelliğine ilaveten hav sirkülasyonu sağlamaktadır. Saatte 4500 metreküp hava üfleme gücüne, 25 litrelik su deposuna sahip, cihaz elektrik prizine takılarak çalışmaktadır. Ev ve küçük ölçekli ofisler için uygun kullanılmaktadır. Yan duvara monte edilerek hava dağıtıcı menfez yardımıyla iç ortamı serinletmektedir. Yüksek verimli ve sağlıklı bir cihaz tipidir.

 Mobil sitem soğutucu ise, hem ısıtma hem soğutma özelliğine sahip olarak üretilmektedir. 15 – 20 metrekarelik alanlar için uygun bulunmaktadır. Kurulum gerektirmeyen bu cihazımız, arzu edilen her yere taşınabilmektedir. Isıtma konumunda iken soğutma tuşu yardımıyla ortam nemi ayarlanabilmektedir. Son derece sağlıklı ve güvenli soğutucu- ısıtıcı kullanımı da kolaydır.

 Soğutucu Kullanım Alanları

 Tamamen sağlıklı ve çevre dostu soğutucu cihazlar, ev, işyeri, cafe, restoran, teras ve balkon gibi açık alanlarda dahi güvenle kullanılabilmektedir. Mobil soğutucuların kurulumu sırasında servis ihtiyacı gerekmemektedir. Doğrudan kendiniz kullanabilirsiniz. Endüstriyel cihazlarda kurulum gerekmektedir. Mobil soğutucu sağlıklıdır. Çevreye duyarlı olup, ortam havasını temizleyerek çalışmaktadır. Havada bulunan partikülleri greenpadlerle tutma özelliğine de sahiptir. Kabel soğutucu sistem desteği alabileceğiniz en doğru adres olarak çalışmaktadır.

Garanti Kapsamı ve Kullanım Talimatları

Kabel ürünlerini tercih etmeniz sizin açınızdan daha avantajlıdır. Ayrıca ürünlerin kalitesinin anlamak için tercih edilirliğine bakabilirsiniz. Ürünlerimiz 2 Yıl Garanti kapsamındadır. Ayrıca tüm ürün parçaları için geçerlidir. Garanti kapsamına şirketimiz model no ve fatura üzerinden bakmaktadır. Ayrıca kapsam dışına çıkmamak için yapılacaklar;

  • 1- Genel cihaz temizliği.
  • 2- Temiz ve titiz kullanım.
  • 3- Taşıma yaparken dikkatli olmak.
  • 4- Mevsimsel temizlik. Ayrıca kirece karşı önlem alma veya kireç karşıtı ürün kullanımı.
  • 5- Bakım hizmeti alınması veya bakım yapılması.
  • 6- Personele cihaz kullanım hakkında bilgi verilmesi veya eğitim verilmesi.

Bu tavsiyeleri yerine getirdiğinizde cihazınız garanti kapsamına kalmaktadır. Ayrıca bu talimatları cihazların kullanım kolaylığı için de yapmanız gerekmektedir.

Antalya Kabel’e ulaşmak artık çok daha kolay. Ana sayfada bulunan telefon veya whatsap simgesine tıklayarak hemen bize ulaşabilirsiniz.

evaporatif soğutucu neden az elektrik tüketir?
Mağazamıza gitmek için görsele tıklayın
Mağazamıza gitmek için görsele tıklayın

Ürünlerimiz görmek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Mağazamızda ürünlerimiz size görsel sunum eşliğinde tanıtılarak bilgilendirme yapılır. Ayrıca ödeme koşulları ve nakliye işlemleri görüşülmektedir. Ödeme koşullarımız kredi kartı veya nakit ödeme olarak gerçekleştirilmektedir. Tüm kredi kartlarına taksit imkanımız vardır. Ayrıca Taksit işlemlerinde banka komisyon ücretleri müşteriye yansıtılır. Antalyakabel’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.