Kabel Salon

Hava Debisi5000 m3/h
 Motor Gücü 180 Watt
 Motor Akımı 0,5 Amper
 Gerilim220-240 V / 50-60 Hz
 Fan Tipi Eksenel
 Telefon Şarj Ünitesi USB – Telefon Şarj
 Fan Hızı 3 Kademe
 Otomatik Swing Manuel
 Soğutma Alanı 50 m2
 Tank Kapasitesi 70 L
 Makine Ebatları E/B/Y660/460/1260 mm
 Ağırlık 25 kg
 Çalışma Ağırlığı 95 kg
 Uzaktan Kumanda Standart
 • Kabel Salon SAĞLIKLIDIR. Bununla birlikte yüksek verimli ve çevreci greenpadler sayesinde ortamda ki havayı temizler, partikülleri tutar. Ayrıca çalışması esnasında suyun buharlaşması ile havada ki nem miktarı artar. Bununla birlikte kullanılan ortamda dağ esintisi hissi oluşur.
 • Bu soğutucu MOBİL dir. Ayrıca Tekerlekleri sayesinde istenilen alana örneğin: yatak odasından mutfağa rahatlıkla taşınabilir.
 • Dış ünitesi yoktur. Bundan dolayı kurulum ve kullanıma başlamada SERVİS İHTİYACI duyulmaz.
 • Çalışması esnasında  cereyan yapıcı şekilde kapı veya pencerelerin açık olmasına dikkat edilmelidir. Bununla birlikte tamamen açık alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir.
 • Bu soğutucu (air cooler) suyu buharlaştırarak ısıyı düşürür. RESTAURANT, CAFE, ÇAY BAHÇESİ, VİLLA TERASI gibi alanlarda en iyi performansı gösterir. Ayrıca ofis gibi alanlarda da kullanılabilir.
 • SWİNG MODU sayesinde havayı etkin olarak kullanılan alanın her noktasına eşit olarak gönderir. Ayrıca fanı 3 farklı hızda çalıştırılabilir. Bununla birlikte soğutma özelliği dışında havayı sadece sirküle ederek, rahatlama sağlar, ortamda ki partikülleri toz filtresi sayesinde etkin olarak bünyesinde tutar.
 • Kabel Salon ÇALIŞMA SÜRESİ 1 saatten 8 saate kadar her yarım saat çalışma aralıkları belirlenerek programlanabilir. Ayrıca telefon veya tabletiniz usb aygıtı kullanılarak ŞARJ ünitesine bağlanabilir.

Garanti Kapsamı ve Kullanım Talimatları

Kabel ürünlerini tercih etmeniz sizin açınızdan daha avantajlıdır. Ayrıca ürünlerin kalitesinin anlamak için tercih edilirliğine bakabilirsiniz. Ürünlerimiz 2 Yıl Garanti kapsamındadır. Ayrıca tüm ürün parçaları için geçerlidir. Garanti kapsamına şirketimiz model no ve fatura üzerinden bakmaktadır. Ayrıca kapsam dışına çıkmamak için yapılacaklar;

 • 1- Genel cihaz temizliği.
 • 2- Temiz ve titiz kullanım.
 • 3- Taşıma yaparken dikkatli olmak.
 • 4- Mevsimsel temizlik. Ayrıca kirece karşı önlem alma veya kireç karşıtı ürün kullanımı.
 • 5- Bakım hizmeti alınması veya bakım yapılması.
 • 6- Personele cihaz kullanım hakkında bilgi verilmesi veya eğitim verilmesi.

Bu tavsiyeleri yerine getirdiğinizde cihazınız garanti kapsamına kalmaktadır. Ayrıca bu talimatları cihazların kullanım kolaylığı için de yapmanız gerekmektedir.

Antalya Kabel’e ulaşmak artık çok daha kolay. Ana sayfada bulunan telefon veya whatsap simgesine tıklayarak hemen bize ulaşabilirsiniz.

evaporatif soğutucu neden az elektrik tüketir?
Mağazamıza gitmek için görsele tıklayın
Mağazamıza gitmek için görsele tıklayın

Ürünlerimiz görmek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Mağazamızda ürünlerimiz size görsel sunum eşliğinde tanıtılarak bilgilendirme yapılır. Ayrıca ödeme koşulları ve nakliye işlemleri görüşülmektedir. Ödeme koşullarımız kredi kartı veya nakit ödeme olarak gerçekleştirilmektedir. Tüm kredi kartlarına taksit imkanımız vardır. Ayrıca Taksit işlemlerinde banka komisyon ücretleri müşteriye yansıtılır. Antalyakabel’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.