Kabel Sulu Klima Fiyatları

Kabel sulu klima fiyatları son zamanlarda ki ülke ve dünya ekonomik kriz nedeniyle geçen seneye göre bir miktar artış göstermiştir. Ülkemizde elektrik tüketim fiyatının yüksek seviyelerde seyrediyor olması elektrik tüketimi düşük elektronik cihazlara talebi arttırmıştır. Bu nedenle “kabel sulu klima fiyatları“ internet arama oranları yükselmiştir.

Yazın yaklaşması ile birlikte restoran, otel, cafe, bar gibi hizmet sektöründeki işletmelerin talebleri günden güne artmaktadır. Yaz sezonu için yapılan bu hazırlıklar müşterileri memnun etmek isteyen işletme sahipleri tarafından yapılmaktadır. Sezon öncesi kampanyalarımızdan haberdar olmak isteyenler iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirler.

Kabel sulu klima fiyatları için Trendyol ve N11 mağaza sayfa linklerimizi inceleyebilirsiniz. Trendyol ve N11 mağazalarımızda ücretsiz kargo hizmeti ile satış yapmaktayız. Siparişlerinizi 1-2 iş günü içerisinde özenle hazırlayıp kargo firmasına teslim ediyoruz. Teslimat tarihleri kargo firması veya illere göre değişiklik göstermektedir. Siparişiniz sonrası en erken 3 iş günü, en geç 5 iş gününde ürünümüz elinize ulaşmış olacaktır.

Satış sonrası destek hizmetlerimiz ile kullanıcı hatası olmayan arızalarda 2 YIL GARANTİMİZ vardır. Tüm parçalar garanti kapsamındadır. İşte bu yüzden kabel sulu klima fiyatları piyasa şartlarına göre fiyat performans ürünü olarak satılmaktadır.

Kullanım açısından kabel sulu klima fiyatları oldukça makul görünmektedir. Yaz sıcaklarının bunaltıcılığından kurtulmak için açık alanlarda kullanılabilecek en mantıklı cihazlardır.

evaporatif soğutma

Garanti Kapsamı ve Kullanım Talimatları

Kabel ürünlerini tercih etmeniz sizin açınızdan daha avantajlıdır. Ayrıca ürünlerin kalitesinin anlamak için tercih edilirliğine bakabilirsiniz. Ürünlerimiz 2 Yıl Garanti kapsamındadır. Ayrıca tüm ürün parçaları için geçerlidir. Garanti kapsamına şirketimiz model no ve fatura üzerinden bakmaktadır. Ayrıca kapsam dışına çıkmamak için yapılacaklar;

  • 1- Genel cihaz temizliği.
  • 2- Temiz ve titiz kullanım.
  • 3- Taşıma yaparken dikkatli olmak.
  • 4- Mevsimsel temizlik. Ayrıca kirece karşı önlem alma veya kireç karşıtı ürün kullanımı.
  • 5- Bakım hizmeti alınması veya bakım yapılması.
  • 6- Personele cihaz kullanım hakkında bilgi verilmesi veya eğitim verilmesi.

Bu tavsiyeleri yerine getirdiğinizde cihazınız garanti kapsamına kalmaktadır. Ayrıca bu talimatları cihazların kullanım kolaylığı için de yapmanız gerekmektedir.

Antalya Kabel’e ulaşmak artık çok daha kolay. Ana sayfada bulunan telefon veya whatsap simgesine tıklayarak hemen bize ulaşabilirsiniz.

evaporatif soğutucu neden az elektrik tüketir?
Mağazamıza gitmek için görsele tıklayın
Mağazamıza gitmek için görsele tıklayın

Ürünlerimiz görmek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Mağazamızda ürünlerimiz size görsel sunum eşliğinde tanıtılarak bilgilendirme yapılır. Ayrıca ödeme koşulları ve nakliye işlemleri görüşülmektedir. Ödeme koşullarımız kredi kartı veya nakit ödeme olarak gerçekleştirilmektedir. Tüm kredi kartlarına taksit imkanımız vardır. Ayrıca Taksit işlemlerinde banka komisyon ücretleri müşteriye yansıtılır. Antalyakabel’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir