Kabel Evaporatif Soğutucu Özellikleri

Kabel  Evaporatif  Soğutucu  Özellikleri

Evaporatif soğutucu deposunda buluna suyu soğutarak buharlaşmasını sağlayan bir sitemdir. Soğutarak buharlaştırılan suyun etrafına verdiği serinlik sayesinde ortam ferahlığı sağlamaktadır.

 Yaz aylarının en büyük desteği soğutucular olarak bilinmektedir. Bu konuda teknolojinin bütün olanaklarından da faydalanılabilmektedir. Kabel, portatif klima ve soğutucu sitemleriyle üst kalite ürünlerle yüksek verimli hizmet sunmaktadır.

 Endüstriyel & Mobil Soğutucu

 Soğutucu sitem cihazları ortam ölçüleri ve çalışma sitemlerine göre şekillenmektedir. Endüstriyel sistem kullanıldığı alanda nem oranı %50 den düşük olmalıdır. Sağlıklı ve güvenli bir sistem olan soğutucu çevre dostu greenpadler aracılığıyla havayı temizler ve partiküllerin yayılmasını engeller. Kullanıldığı ortama serinlik yayarken dağ esintisi hissi yaşatmaktadır. Çalışma esnasında havadaki nem oranı artacağından kapı pencereler açık olmalıdır. 3 farklı konumda çalışabilmektedir. Soğutma özelliğine ilaveten hav sirkülasyonu sağlamaktadır. Saatte 4500 metreküp hava üfleme gücüne, 25 litrelik su deposuna sahip, cihaz elektrik prizine takılarak çalışmaktadır. Ev ve küçük ölçekli ofisler için uygun kullanılmaktadır. Yan duvara monte edilerek hava dağıtıcı menfez yardımıyla iç ortamı serinletmektedir. Yüksek verimli ve sağlıklı bir cihaz tipidir.

 Mobil sitem soğutucu ise, hem ısıtma hem soğutma özelliğine sahip olarak üretilmektedir. 15 – 20 metrekarelik alanlar için uygun bulunmaktadır. Kurulum gerektirmeyen bu cihazımız, arzu edilen her yere taşınabilmektedir. Isıtma konumunda iken soğutma tuşu yardımıyla ortam nemi ayarlanabilmektedir. Son derece sağlıklı ve güvenli soğutucu- ısıtıcı kullanımı da kolaydır.

 Soğutucu Kullanım Alanları

 Tamamen sağlıklı ve çevre dostu soğutucu cihazlar, ev, işyeri, cafe, restoran, teras ve balkon gibi açık alanlarda dahi güvenle kullanılabilmektedir. Mobil soğutucuların kurulumu sırasında servis ihtiyacı gerekmemektedir. Doğrudan kendiniz kullanabilirsiniz. Endüstriyel cihazlarda kurulum gerekmektedir. Mobil soğutucu sağlıklıdır. Çevreye duyarlı olup, ortam havasını temizleyerek çalışmaktadır. Havada bulunan partikülleri greenpadlerle tutma özelliğine de sahiptir. Kabel soğutucu sistem desteği alabileceğiniz en doğru adres olarak çalışmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir