Evaporatif Soğutucu

Sulu klima olarak bilinen evaporatif soğutucu havadaki ısıyı ve nemi düşürme prensibine sahip çalışır. Bu soğutucular havanın en yüksek olduğu su miktarı ile temas haline geçirip sağlık içinde soğumanızı sağlar. Evaporatif soğutucu hava ile temas edildiği her an soğutma işlemi yapabilir. Sıcak havayı suyun içinden geçirerek soğuk havaya dönüştürür. Ayrıca bulunduğu ortamda hemen etkisini gösterir.

Sulu Klima(Evaporatif Soğutucu) Nasıl Kullanılır?

Dışarıdan gelen sıcak hava filtrelerden geçerek buharlaştırarak havayı soğutur. Tüm Kabel ürünleri bulundukları ortamda en iyi şekilde performans göstermeleri için geliştirilmiştir. Ayrıca müşteriler için kullanım kolaylığı sağlar. Kabel müşterilerini memnun etmek için ürünler üretmektedir.

Peki Bu Sistemler Ne Kadar Sağlıklıdır?

Kabel ürünleri dışarıdan hava alımı sağlayıp sağlıklı bir şekilde havayı devir daim yapar. Bu yüzden herhangi sağlıksız bir şey söz konusu değildir. Üstelik sulu klimalar oldukça hijyenik olduğundan sağlık konusunda oldukça prensip sahibidirler.

 Kabel Ürünlerin Endüstriyel Klimaları:

Büyük işletmeler de kullanılmaya uygun olarak dizayn edilmiştir. Düğün salonlarında, pazar yerlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Havada ki nemi giderdiği için düğün salonlarında en çok önerilen soğutmalar arasındadır. Endüstriyel soğutma için ideal cihazlardır. Metrekare ile soğutma kapasitesi doğru orantılıdır. Ayrıca endüstriyel cihaz seçimi çok önemlidir. Bu seçim için uzman kişilerden yardım alınmalıdır. Projelendirme yapılması çok önemlidir. Projelendirme sonrası cihaz montajı için elektrik ve su tesisatı gerekmektedir. Tesisat ve cihaz montajı sonrası kullanım için hazırdır. Kullanım için gerekli talimatlar aşağıdadır.

Taşınabilir Klimalar:

Taşınabilir Kabel ürünleri uzun yılların verdiği tecrübe ile sağlıklı bir şekilde ortamdaki nemi sıcaklığı dengeleyip rahat bir ortam sağlar. Kabel ürünleri birçok alanda kullanılır. Her hangi bir klima almak istiyorsanız uğrayacağınız ilk yer Kabel ürünleri olmalıdır.  Klima almak ihmale gelmeyecek bir şeydir. O yüzden sağlık konusunda titizlikle çalışan Kabel’i tebrik ediyoruz.

Herhangi bir sabitleme gerçekleşmeden daha küçük alanlarda kullanılabilir olan klimalar daha çok evlerde, balkonlarda, yazlıklarda kullanılır

Garanti Kapsamı ve Kullanım Talimatları

Kabel ürünlerini tercih etmeniz sizin açınızdan daha avantajlıdır. Ayrıca ürünlerin kalitesinin anlamak için tercih edilirliğine bakabilirsiniz. Ürünlerimiz 2 Yıl Garanti kapsamındadır. Ayrıca tüm ürün parçaları için geçerlidir. Garanti kapsamına şirketimiz model no ve fatura üzerinden bakmaktadır. Ayrıca kapsam dışına çıkmamak için yapılacaklar;

  • 1- Genel cihaz temizliği.
  • 2- Temiz ve titiz kullanım.
  • 3- Taşıma yaparken dikkatli olmak.
  • 4- Mevsimsel temizlik. Ayrıca kirece karşı önlem alma veya kireç karşıtı ürün kullanımı.
  • 5- Bakım hizmeti alınması veya bakım yapılması.
  • 6- Personele cihaz kullanım hakkında bilgi verilmesi veya eğitim verilmesi.

Bu tavsiyeleri yerine getirdiğinizde cihazınız garanti kapsamına kalmaktadır. Ayrıca bu talimatları cihazların kullanım kolaylığı için de yapmanız gerekmektedir.

Antalya Kabel’e ulaşmak artık çok daha kolay. Ana sayfada bulunan telefon veya whatsap simgesine tıklayarak hemen bize ulaşabilirsiniz.

evaporatif soğutucu neden az elektrik tüketir?
Mağazamıza gitmek için görsele tıklayın
Mağazamıza gitmek için görsele tıklayın

Ürünlerimiz görmek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Mağazamızda ürünlerimiz size görsel sunum eşliğinde tanıtılarak bilgilendirme yapılır. Ayrıca ödeme koşulları ve nakliye işlemleri görüşülmektedir. Ödeme koşullarımız kredi kartı veya nakit ödeme olarak gerçekleştirilmektedir. Tüm kredi kartlarına taksit imkanımız vardır. Ayrıca Taksit işlemlerinde banka komisyon ücretleri müşteriye yansıtılır. Antalyakabel’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.