Evaporatif Soğutucuların Ortalama Soğutma Alanları

Evaporatif soğutma cihazları sıcaklık arttıkça soğutma kapasitesini de arttıran dolayısıyla verimi de bu anlamda arttıran makinalardır. Bakım maliyetlerinin düşük olması da evaporatif soğutma sistemlerinin kullanım alanın artmasını katkı sağlamaktadır. Ayrıca evaporatif soğutucuların ortalama soğutma alanları içerisindeki sabit olan ve yüksek değerlerdeki hacimsel debisi hava kullanımını arttırmaktadır. Bu durum da soğutucu verimine doğrudan etki etmektedir. Ayrıca çalışma maliyetlerinin de düşük olması kullanıcılar için önemli bir avantaj olmaktadır.

Hava debisi kullanım alanın büyüklüğü ile doğru orantılıdır. Yani hava debisi ne kadar yüksek ise etki alanı o kadar da büyüktür. Ayrıca hava çıkış alanının genişliği de çok önemlidir. Ürünlerimizin ar-ge çalışmaları nedeniyle dikkat edilmesi gereken hususlar dikkate alınarak üretim yapılmaktadır. Müşteri deneyimini en üst seviyeye çıkarmak için çalışmalar devam etmektedir. Ayrıca müşterilerden geri dönüşler alınarak bu doğrultuda çalışmalar yapılmaktadır. Sonuç olarak cihazlar müşteriler için en iyi şekilde üretim için çalışmalar yapılmaktadır.

Sistem Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Evaporatif soğutucular yaşam alanlarının iklimlendirilmesinde ve konfor şartlarının yükseltilmesinde büyük bir yer edinmiş durumdadır. Evaporatif soğutma sistemleri seçilirken soğutma kapasitesi ve soğutma alanlarının genişliğini sorgulamak doğru olacaktır. Oldukça büyük bir ofiste kullanılacak olan küçük bir soğutucu yalnızca yerel olarak soğutma işlemi gerçekleştirebilir. Bu sebep ile soğutucuların fan gücüne, buhar sıkıştırma kapasitesine ve makinenin verimliliğine dikkat edilerek seçim yapılmalıdır. Ayrıca evaporatif soğutucuların ortalama soğutma alanları bu konuda çok önemlidir.

Özelikle son zamanlarda hijyenin ve hava temizliğinin ne denli önemli olduğu bütün dünyada bilinmektedir. Evaporatif soğutucuların hava temizleme özelliği de küçük alanda çalışanlar için idealdir.. Bu sebep ile bu soğutucu makinelerin üretimine de hız verilmiştir. Üretim firmalarında da artış gözlemlenmiştir. Bizim sizlere bu konudaki önerimiz KABEL firması olacaktır. Birçok farklı çeşit evaporatif soğutma sistemleri ile büyük küçük fark etmez. Hemen her alanda kullanılır. Bu alanda kullanılacak en verimli cihazdır.

Garanti Kapsamı ve Kullanım Talimatları

Kabel ürünlerini tercih etmeniz sizin açınızdan daha avantajlıdır. Ayrıca ürünlerin kalitesinin anlamak için tercih edilirliğine bakabilirsiniz. Ürünlerimiz 2 Yıl Garanti kapsamındadır. Ayrıca tüm ürün parçaları için geçerlidir. Garanti kapsamına şirketimiz model no ve fatura üzerinden bakmaktadır. Ayrıca kapsam dışına çıkmamak için yapılacaklar;

  • 1- Genel cihaz temizliği.
  • 2- Temiz ve titiz kullanım.
  • 3- Taşıma yaparken dikkatli olmak.
  • 4- Mevsimsel temizlik. Ayrıca kirece karşı önlem alma veya kireç karşıtı ürün kullanımı.
  • 5- Bakım hizmeti alınması veya bakım yapılması.
  • 6- Personele cihaz kullanım hakkında bilgi verilmesi veya eğitim verilmesi.

Bu tavsiyeleri yerine getirdiğinizde cihazınız garanti kapsamına kalmaktadır. Ayrıca bu talimatları cihazların kullanım kolaylığı için de yapmanız gerekmektedir.

Antalya Kabel’e ulaşmak artık çok daha kolay. Ana sayfada bulunan telefon veya whatsap simgesine tıklayarak hemen bize ulaşabilirsiniz.

evaporatif soğutucu neden az elektrik tüketir?
Mağazamıza gitmek için görsele tıklayın
Mağazamıza gitmek için görsele tıklayın

Ürünlerimiz görmek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Mağazamızda ürünlerimiz size görsel sunum eşliğinde tanıtılarak bilgilendirme yapılır. Ayrıca ödeme koşulları ve nakliye işlemleri görüşülmektedir. Ödeme koşullarımız kredi kartı veya nakit ödeme olarak gerçekleştirilmektedir. Tüm kredi kartlarına taksit imkanımız vardır. Ayrıca Taksit işlemlerinde banka komisyon ücretleri müşteriye yansıtılır. Antalyakabel’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.