Evaporatif Soğutucu

Evoporatik Soğutucu

Sulu klima olarak bilinen evaporatif soğutucu havadaki ısıyı ve nemi düşürme prensibine sahip çalışır.

 Bu soğutucular havanın en yüksek olduğu su miktarı ile temas haline geçirip sağlık içinde soğumanızı sağlar.

 Evaporatif soğutucu hava ile temas edildiği her an soğutma işlemi yapabilir.

 Sulu Klima(Evaporatif Soğutucu) Nasıl Kullanılır?

 Dışarıdan gelen sıcak hava filtrelerden geçerek buharlaştırarak havayı soğutur. Tüm Kabel ürünleri bulundukları ortamda en iyi şekilde performans göstermeleri için geliştirilmiştir.

 Peki Bu Sistemler Ne Kadar Sağlıklıdır?

 Kabel ürünleri dışarıdan hava alımı sağlayıp sağlıklı bir şekilde havayı devir daim yapar. Bu yüzden herhangi sağlıksız bir şey söz konusu değildir. Üstelik sulu klimalar oldukça hijyenik olduğundan sağlık konusunda oldukça prensip sahibidirler.

 Kabel Ürünlerin Endüstriyel Klimaları:

 Büyük işletmeler de kullanılmaya uygun olarak dizayn edilmiştir. Düğün salonlarında, pazar yerlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Havada ki nemi giderdiği için düğün salonlarında en çok önerilen soğutmalar arasındadır.

 Taşınabilir Klimalar:

 Herhangi bir sabitleme gerçekleşmeden daha küçük alanlarda kullanılabilir olan klimalar daha çok evlerde, balkonlarda, yazlıklarda kullanılır

 Taşınabilir Kabel ürünleri uzun yılların verdiği tecrübe ile sağlıklı bir şekilde ortamdaki nemi sıcaklığı dengeleyip rahat bir ortam sağlar. Kabel ürünleri birçok alanda kullanılır. Her hangi bir klima almak istiyorsanız uğrayacağınız ilk yer Kabel ürünleri olmalıdır.  Klima almak ihmale gelmeyecek bir şeydir. O yüzden sağlık konusunda titizlikle çalışan Kabel’i tebrik ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir